Home

Aktyviai ornamentas tualetas lietuvos disko metikai šviesus Nepažįstamasis tekstas

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą | zmones.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą | zmones.lt

Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos  disko metikai
Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko metikai

Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje  bronzos medalį - LRT
Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje bronzos medalį - LRT

Andrius Gudžius – Vikipedija

Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą  pasaulio čempionate - LRT
Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą pasaulio čempionate - LRT

Lietuvos disko metikas – olimpiniame finale - Verslo žinios

Pasaulio čempionato disko metimo finale – Gudžius ir Mykolas Alekna - LRT

Lietuvos disko metikas Mažvydas Paurys – Europos kurčiųjų disko metimo  čempionas - Sportas24
Lietuvos disko metikas Mažvydas Paurys – Europos kurčiųjų disko metimo čempionas - Sportas24

Lietuvos disko metimo karalius Mykolas Alekna siunčia žinią – Paryžiaus  olimpiadoje bus ir jo brolis Martynas
Lietuvos disko metimo karalius Mykolas Alekna siunčia žinią – Paryžiaus olimpiadoje bus ir jo brolis Martynas

Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai  | tv3.lt
Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai | tv3.lt

Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ etape Stokholme pranoko Mykolą Alekną  ir pasidabino bronza - Sportas24
Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ etape Stokholme pranoko Mykolą Alekną ir pasidabino bronza - Sportas24

Disko metikas A. Gudžius – pasaulio čempionas! | kl.lt

Deimantinėje lygoje“ sekmadienį – ir Alekna, ir Gudžius | tv3.lt

Disko metikas V. Alekna turnyre Vokietijoje buvo šeštas - Delfi sportas

Lietuvos disko metikai - treti >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios  šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų -  LRT
Lietuvos disko metikų šlovės istorija, kurios gali pavydėti net didžiausios šalys: 19 medalių – 5 olimpiniai, 8 pasaulio ir 6 iš Europos čempionatų - LRT

Andriui Gudžiui nusileidęs Virgilijus Alekna: „Lietuvoje yra stipresnių disko  metikų“ | Sportas | 15min.lt
Andriui Gudžiui nusileidęs Virgilijus Alekna: „Lietuvoje yra stipresnių disko metikų“ | Sportas | 15min.lt

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse  (195672) | News.lt
Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse (195672) | News.lt

Disko metikas A. Gudžius – apie olimpinio debiuto kainą | KaunoDiena.lt

Lietuvos disko metikų premijos – štai kiek uždirbo Alekna ir Gudžius -  Delfi sportas
Lietuvos disko metikų premijos – štai kiek uždirbo Alekna ir Gudžius - Delfi sportas

Virgilijus Alekna – Vikipedija

Disko metikas A. Gudžius pasidabino Europos žaidynių bronzos medaliu – Kas  vyksta Kaune
Disko metikas A. Gudžius pasidabino Europos žaidynių bronzos medaliu – Kas vyksta Kaune