Home

malūnas eiti į darbą Didelė ekspozicija estijos disko metikas Skauda vyriausybė Kovok

Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai  laimėjo auksą Europos čempionate
Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai laimėjo auksą Europos čempionate

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos  čempionas - LRT
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas - LRT

Europos čempionu tapęs Andrius Gudžius: „Ši pergalė labai skani“ - Žurnalas  Lietuvė
Europos čempionu tapęs Andrius Gudžius: „Ši pergalė labai skani“ - Žurnalas Lietuvė

Deimantinės lygos“ etape – lietuvis, estas ir latvė | tv3.lt

Deimantinės lygos varžybų etape Ciuriche disko metikas Virgilijus Alekna  buvo devintas, bėgikė Agnė Šerkšnienė – trečia | Sportas | 15min.lt
Deimantinės lygos varžybų etape Ciuriche disko metikas Virgilijus Alekna buvo devintas, bėgikė Agnė Šerkšnienė – trečia | Sportas | 15min.lt

disko metikai | KaunoDiena.lt

IAAF "Deimantinės lygos" varžybų etape Ciuriche disko metikas Virgilijus  Alekna buvo devintas
IAAF "Deimantinės lygos" varžybų etape Ciuriche disko metikas Virgilijus Alekna buvo devintas

Deimantinėje lygoje – puikią formą demonstruojančio Andriaus Gudžiaus  startas | tv3.lt
Deimantinėje lygoje – puikią formą demonstruojančio Andriaus Gudžiaus startas | tv3.lt

Disko metikas A. Gudžius Estijos „Aukso lygos“ varžybose – antras - LRT

Deimantinės lygos“ finale – disko metikas Andrius Gudžius | tv3.lt

V.Alekną Taline aplenkė tik Estijos disko metikas

Disko metikas G.Kanteris savų žiūrovų akivaizdoje patyrė fiasko - Delfi  sportas
Disko metikas G.Kanteris savų žiūrovų akivaizdoje patyrė fiasko - Delfi sportas

Estijos disko metikas Gerdas Kanteris pasaulio čempionate iškovojo aukso  medalį (180074) | News.lt
Estijos disko metikas Gerdas Kanteris pasaulio čempionate iškovojo aukso medalį (180074) | News.lt

Estijos disko metiko G. Kanterio mintyse - Europos čempionatas

Gerdas Kanteris – pasaulio rekordininkas manieže | Sportas | 15min.lt

Jusis Training - Kas Lietuvai yra disko metimas ir kaip sekėsi Lietuvos  vyrams pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Nuo pasaulio lengvosios  atletikos čempionatų pradžios 1983 m., kuomet buvo surengtos pirmosios  varžybos, disko metimo
Jusis Training - Kas Lietuvai yra disko metimas ir kaip sekėsi Lietuvos vyrams pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Nuo pasaulio lengvosios atletikos čempionatų pradžios 1983 m., kuomet buvo surengtos pirmosios varžybos, disko metimo

Disko metikas A. Gudžius turnyre Olandijoje buvo septintas - Delfi sportas

Aleksander Tammert | Tema | 15min.lt

ETAPLIUS - Į varžybas Taline pavėlavęs A. Gudžius pasiekė antrą rezultatą

Disko metikų varžybose Estijoje karjerą baigiantis V.Alekna užėmė antrą  vietą | Sportas.lt
Disko metikų varžybose Estijoje karjerą baigiantis V.Alekna užėmė antrą vietą | Sportas.lt