Home

Tam tikras vaizdas Garsiakalbis disko metikai Katastrofiškas diktofonas Stulpas

Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir  A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt
Disko metikų elitas Palangoje – Mykolas Alekna nepaliko šansų broliui ir A.Gudžiui | Sportas | 15min.lt

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą | zmones.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą | zmones.lt

Lietuvos disko metikų premijos – štai kiek uždirbo Alekna ir Gudžius -  Delfi sportas
Lietuvos disko metikų premijos – štai kiek uždirbo Alekna ir Gudžius - Delfi sportas

Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne —  Pamarys
Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius iškovojo aukso medalį Berlyne — Pamarys

R. Ubartas apie Lietuvos disko metikus: „Pasiekti du pikus per mėnesį yra  menas“ | Sportland Magazine
R. Ubartas apie Lietuvos disko metikus: „Pasiekti du pikus per mėnesį yra menas“ | Sportland Magazine

Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko  metikai
Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko metikai

Geriausi pasaulio disko metikai varžysis be V.Aleknos | KaunoDiena.lt

Disko metikas A. Gudžius Tokijo olimpinių žaidynių finale liko šeštas |  KaunoDiena.lt
Disko metikas A. Gudžius Tokijo olimpinių žaidynių finale liko šeštas | KaunoDiena.lt

Diskobolas – Vikipedija

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko  metikai - Delfi sportas
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko metikai - Delfi sportas

Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna  – antras | Sportas | 15min.lt
Disko metikai Palangoje: A.Gudžius iškovojo pirmąją vietą, Martynas Alekna – antras | Sportas | 15min.lt

Lietuvos disko metikai - treti >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje  bronzos medalį - LRT
Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje bronzos medalį - LRT

Disko metikas Andrius Gudžius lengvaatlečių turnyre Estijoje buvo ketvirtas  | Sportas | 15min.lt
Disko metikas Andrius Gudžius lengvaatlečių turnyre Estijoje buvo ketvirtas | Sportas | 15min.lt

Sudėtingas sąlygas aiškinęs A.Gudžius: „Į medalius realiai pretenduoja 6–8 disko  metikai“ | Sportas | 15min.lt
Sudėtingas sąlygas aiškinęs A.Gudžius: „Į medalius realiai pretenduoja 6–8 disko metikai“ | Sportas | 15min.lt

Puošni disko metikų istorija: Lietuvos lengvojoje atletikoje jiems nėra  lygių
Puošni disko metikų istorija: Lietuvos lengvojoje atletikoje jiems nėra lygių

Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą  pasaulio čempionate - LRT
Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą pasaulio čempionate - LRT

Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau  nei visada
Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau nei visada

Lietuvoje vėl susirungs stipriausi pasaulio disko metikai - Delfi sportas

Pasaulio čempionas Čehas: Alekna – įspūdingo talento ir mes kartu keičiame  disko metimą - LRT
Pasaulio čempionas Čehas: Alekna – įspūdingo talento ir mes kartu keičiame disko metimą - LRT

Disko metikai Virgilijus Alekna ir Andrius Gudžius Austrijoje tapo  prizininkais
Disko metikai Virgilijus Alekna ir Andrius Gudžius Austrijoje tapo prizininkais

Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad  pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT
Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT