Home

neapmokestinamas anketa Priėmimo mašina alekna disko metikas atsisveikina muzikantas nuotykis

Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai  | tv3.lt
Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai | tv3.lt

Įtampos kupinose pasaulio čempionato disko metikų varžybose M. Alekna  iškovojo bronzą. Alfa.lt
Įtampos kupinose pasaulio čempionato disko metikų varžybose M. Alekna iškovojo bronzą. Alfa.lt

18-metis disko metikas Mykolas Alekna – apie rekordus, aukso medalius ir  santykį su garsiu tėčiu | Žmonės.lt
18-metis disko metikas Mykolas Alekna – apie rekordus, aukso medalius ir santykį su garsiu tėčiu | Žmonės.lt

Disko metikas M. Alekna pagerino Lietuvos 17-mečių rekordą (papildyta) -  Sportas24
Disko metikas M. Alekna pagerino Lietuvos 17-mečių rekordą (papildyta) - Sportas24

Disko metikas V.Alekna laimėjo varžybas Atėnuose - Delfi sportas

Lietuvos disko metikas 19-metis... - BC Žalgiris Kaunas | Facebook

Mykolas Alekna po varžybų neslėpė emocijų: „Fantastika“ | tv3.lt

Disko metikas M. Alekna su nekantrumu laukia pirmadienio: kovosiu iki galo  – Kas vyksta Kaune
Disko metikas M. Alekna su nekantrumu laukia pirmadienio: kovosiu iki galo – Kas vyksta Kaune

Virgilijus Alekna – Vikipedija

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse  (195672) | News.lt
Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse (195672) | News.lt

Europos lengvosios atletikos čempionate – M. Aleknos aukso medalis -  MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis
Europos lengvosios atletikos čempionate – M. Aleknos aukso medalis - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Disko metikas M. Alekna pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo  bronzą! | KaunoDiena.lt
Disko metikas M. Alekna pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzą! | KaunoDiena.lt

Sportas. Orai. Disko metikas Martynas Alekna varžybose Latvijoje trimis  metrais pagerino asmeninį rekordą - 2023.06.09 - LRT
Sportas. Orai. Disko metikas Martynas Alekna varžybose Latvijoje trimis metrais pagerino asmeninį rekordą - 2023.06.09 - LRT

Virgilijus Alekna - Lietuvos sporto enciklopedija

M. Alekna pirmose varžybose nustatė geriausią sezono rezultatą – Kas vyksta  Kaune
M. Alekna pirmose varžybose nustatė geriausią sezono rezultatą – Kas vyksta Kaune

Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai  laimėjo auksą Europos čempionate
Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai laimėjo auksą Europos čempionate

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos  čempionas - LRT
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas - LRT

M.Alekna apie vieną įspūdingiausių sezonų disko metimo istorijoje: „Mane  patį tai skatina tobulėti“ | Sportas.lt
M.Alekna apie vieną įspūdingiausių sezonų disko metimo istorijoje: „Mane patį tai skatina tobulėti“ | Sportas.lt

Disko metikas V. Alekna lengvaatlečių turnyre Austrijoje užėmė antrąją  vietą | kl.lt
Disko metikas V. Alekna lengvaatlečių turnyre Austrijoje užėmė antrąją vietą | kl.lt

Disko metikas Virgilijus Alekna - Lietuvos lengvosios atletikos èempionate.  — sekunde.lt
Disko metikas Virgilijus Alekna - Lietuvos lengvosios atletikos èempionate. — sekunde.lt